KONTAKT:

Parkování Brno letiště
Řípská 20 (vjezd před stavebniny IZOMAT)
Brno – Slatina 627 00
+420 604 910 920
info@parkovani-brno-letiste.cz

Bez názvu

Přečtěte si, co o nás řekli spokojení zákazníci. Vybrali jsme pro vás několik referencí, které jsme získali od klientů našeho parkoviště u letiště na ulici Řípská . Na naše služby se můžete bez obav spolehnout. Zaručujeme vám profesionální přístup, kvalitní zabezpečení parkoviště a výhodné ceny, které jinde nenajdete.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za perfektní parkování a bezstarostnou dovolenou. S Vaší službou jsem byla velice spokojena a doporučuji všem. Příště zase u Vás.                                                               Hezký den
M. P. Kroměříž

Dobrý den,
chceme Vám poděkovat za poskytnutí parkování během naší dovolené v Turecku. Využili jsme Vašich služeb poprvé a reference na Vás nelhaly. Vše co bylo domluveno klapalo jak při odjezdu tak i zpět, Oceňujeme přesnost, dochvilnost a co nejvíc ochotu a  vstřícnost. Všem známým i neznámým jen doporučíme. Ještě jednou děkujeme
Blejchař Petr

Vážení přátelé,
chtěl bych vám touto cestou moc poděkovat za vámi poskytnuté služby, spojené se zaparkováním našeho automobilu a následný odvoz brzy ráno na letiště. Ihned po příletu z dovolené na nás opět čekal přistavený vůz, který nás odvezl na vaše hlídané parkoviště. Prostě jediný problém nastal, když jsem zjistil, že nemohu vozidlo nastartovat, z důvodu vybité baterie (zapnuté světlo v kufru). Vše vyřešil váš řidič přistavením vozidla a propojení akumulátorů startovacím kabelem. Po deseti minutách jsme spokojeně odjížděli domů. Příště opět využijeme vašich služeb a rádi vas doporučíme !!!
K+I Bílkovi

Dobrý den paní Gregorová,
i my bychom rádi poděkovali za Vaši službu, která nám zajistila klid z obav o náš skoro nový Passat. Velice nás překvapilo, že jsme od Vás dostali při zaparkování doklad o převzetí vozidla, včetně uvedené SZP, s termíny, časy odletu i příletu, včetně kontaktu na Vás, kdyby se cokoli stalo. Při cestě na letiště nám Váš řidič přesně popsal kde co na letišti je a kde nás vyzvedne, naloží po příletu (z Brna jsme letěli poprvé), všechno jak řekl také tak přesně bylo. Byli jsme velice rádi, že jsme Vás na webu objevili a mohli na základě potvrzené rezervace u Vás parkovat. Přímo na letišti, když jsme viděli jak se parkuje na trávě bez oplocení, a že k vozidlu by měl kdokoliv přístup, bychom nikdy na 12 dnů nezaparkovali. Parkování paní Gregorové vřele doporučujeme!
Svobodovi

Dokonalá služba, auto v naprostém pořádku. Dovoz i odvoz na letiště bez čekání.
Pavel Hájek, Ostrava

Všem můžu parkování na tomto parkovišti „Gregorovi Brno, Řípská 11″ vřele doporučit. Parkoval jsem již několikrát a mám jen ty nejlepší zkušenosti. Ochota, profesionální přístup nic jiného není třeba hledat. Při dalších cestách využiji služeb opět, nic jiného nehledám. Na letišti bych neparkoval.
Jaroslav Škoda

Dobrý den, ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za skvělou službu – parkovaní u letiště Brno, Řípská. Vše proběhlo dle mého očekávání. Žádné komplikace.
Příště Vaši službu určitě opět využiji a doporučím ji svým přátelům a známým.
Opravdu veliká a maximální spokojenost.
Václav V.

Vážení, chtěla bych Vám poděkovat nejen za sebe ale za celou naší rodinu, které Vaše SUPER služby ušetřili mnoho a mnoho starostí s naší cestou na dovolenou. Přímo na letiště jsme parkovat nechtěli, protože by náš mazlíček nebyl v bezpečí, parkoviště přímo na letišti není ani řádně oplocené!
Vaše služby budu velice ráda dále využívat nejen já, ale vřele Vás doporučuji všem svým známým.
V dnešní době je snad zázrak, když něco vůbec funguje, ale Vaše služby nemají tu nejmenší chybu, fungují na jedničku, ještě jednou moc a moc děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených zákazníků, tak pokojených jako my.
S pozdravem Skálová

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za bezstarostnou dovolenou. Odpadlo nám shánění někoho kdo nás přiveze a odveze na letiště. S Vaší službou jsme byli velice spokojeni a doporučujeme všem. Z vašeho přístupu bylo vidět, že to děláte s láskou a máte to bezchybně promyšlené.Ještě jednou díky a brzy naviděnou při další dovolené.
Brázdovi – Písek

Dobrý den, minulý týden jsme se vrátili z krásné dovolené z Egypta a také Vaše služby k tomu přispěli. Chci Vám vyjádřit poděkování za perfektní služby, se kterými jsme byli velmi spokojeni. Sama pracuji v oblasti řízení managementu, takže vím, jak je důležité znát tuhle zpětnou vazbu spokojenosti zákazníků. Opravdu není co vytknout a určitě bychom Vašich služeb využili znovu a také Vás doporučíme našim známým. Vaši vizitku předám i do cestovní agentury, se kterou jsme cestovali, pro potřeby dalších klientů.
Jana Nová